Markalarımız

Image
// MONEX

Maximum Performance.

Türkiye’nin lider madeni yağ ürünleri arasında yer alan markamız, sentetik ve mineral baz yağlar ile yüksek kaliteli katıkların harmanlanması sonucu çok çeşitli madeni yağları ulusal ve uluslararası pazara sunan birinci sınıf bir markadır.

Monex ürünleri başta otomotiv olmak üzere, endüstriyel, madencilik, denizcilik, inşaat, tarım, demiryolu vb. gibi birçok kullanıma uygundur

Web Sitesi E-katalog

Image
// HEXON

Superior Technology.

Son dönemde ulusal ve uluslararası pazara sunulan Hexon; motor yağları, şanzıman yağları, dişli yağları, çok amaçlı endüstriyel yağlar ve gresler ürünleri ile küresel pazar niteliklerini ve standartlarını karşılamak için yeniden tasarlandı. Ürünlerin yanında müşteri talepleri doğrultusunda özel formüller ile de hizmet sunmakta olan Hexon, müşteri taleplerinin odağında çalışır. Sonuç itibari ile Hexon madeni yağları, üstün teknolojik ürünler üretirken, yüklendiği misyon ile müşterilerimizin yapacakları alışverişte daha çok kazanmalarını hedefleyip ulusal ve uluslararası pazara yönelmiştir.

Web Sitesi E-katalog

Image
// WOIL

Gold Drop Series.

Woil, üretim tekniği ve teknolojisi bakımından çağın modern imkanlarını kullanarak markayı bir bütün olarak harmanlamak ve geliştirmek konusunda sınır tanımamaktadır. Sonuç olarak, Woil ürünleri dünya çapında otomotiv, endüstriyel, madencilik, denizcilik, inşaat, tarım, demiryolu vb. gibi hemen hemen tüm madeni yağ sektörünü kapsayacak şekilde tasarlanmaktadır Sürekli değişen ihtiyaçlara yenilikçi çözümler sunmak için alanında yüksek nitelik ve deneyim sahibi ekibimizle sizlere hizmet sunmaktayız. Sürekli yenilik yaparken yüksek kaliteli ve uygun maliyetli formülasyonlar geliştiren Woil, geçmişiyle tecrübeli, yeniliklere açıklığıyla her zaman genç kalan bir markadır.

Web Sitesi E-katalog

Image
// RING

Power of a Champion.

Her biri titizlikle seçilen hammaddelerle, yüksek performans ve dayanıklılık için en son teknolojiyle üretilen Ring, ulusal ve uluslararası pazarda sunulan, maksimum verimlilik ve uzun ömür vadeden üstün kalite bir üründür. Arge merkezimizde ve laboratuvarlarımızda kapsamlı araştırmalar yapılarak geliştirilen ve endüstri standartlarını aşan özellikleriyle, mühendislik, makine, ekipman, tekstil, denizcilik gibi pek çok sektörde kullanıma uygundur.

Web Sitesi E-katalog